Huawei MediaPad 10 Link, S10-201W, S10-201WA Tabletin Akku
calcActive())">
Huawei MediaPad 10 Link, S10-201W, S10-201WA Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei tablettien kanssa:
MediaPad 10 Link S10-201W S10-201WATämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei tablettien alkuperäisakut:HB3X1
In stock
- SKU
- CS-HUS102SL
29,95 €
Kuvaus / Huawei MediaPad 10 Link, S10-201W, S10-201WA Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HUS102SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128083801 |
| Mitat | 212.31 x 82.35 x 3.05mm |
| Korvaa | HB3X1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6400mAh / 23.68Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|---|---|
| tuusula-varasto | , |
1 units available |
Write Your Own Review