Huawei M660, Ascend G300 Akku 1500 mAh
calcActive())">
Huawei M660, Ascend G300 Akku 1500 mAh
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin: M660 Ascend G300 U8815 Ascend C8812 Ascend U8818 Ascend U8815 U8680 Ascend G312 U8730 Buddy Wvga Phoenix Ascend Q T8828 Ascend G302D U8812D Ascend G330 U8825DTämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:HB5N1
In stock
- SKU
- CS-HUM660SL
14,95 €
Kuvaus / Huawei M660, Ascend G300 Akku 1500 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HUM660SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128059257 |
| Korvaa | HB5N1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 51.30 x 50.80 x 5.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review