Huawei M318 Akku 950 mAh
calcActive())">
Huawei M318 Akku 950 mAh
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin: M318 U120 U121 U2800 U2800A VODAFONE V715 V716 MetroPCS M318Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:HBU83S HB4A1H
In stock
- SKU
- CS-HUM318XL
16,95 €
Kuvaus / Huawei M318 Akku 950 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-HUM318XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128079316 |
| Korvaa | HBU83S, HB4A1H |
| Kapasiteetti (mAh) | 950mAh / 3.52Wh |
| Mitat | 53.78 x 34.05 x 4.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review