Huawei Honor 7, Ascend G628 akku 3050 mAh
calcActive())">
Huawei Honor 7, Ascend G628 akku 3050 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei puhelinten kanssa:
Ascend G620S Ascend G620S-L02 Ascend G628S Honor 7Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei puhelin alkuperäisakut:HB494590EBC
In stock
- SKU
- CS-HUG628SL
18,95 €
15,95 €
Kuvaus / Huawei Honor 7, Ascend G628 akku 3050 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HUG628SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128104797 |
| Korvaa | HB494590EBC / HB494590EBW |
| Kapasiteetti (mAh) | 3050mAh / 11.59Wh |
| Mitat | 87.66 x 44.00 x 5.00mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|---|---|
| tuusula-varasto | , |
1 units available |
| hertsi-varasto | , |
1 units available |
Write Your Own Review