Huawei Honor 6, Honor 4X akku 3000 mAh
calcActive())">
Huawei Honor 6, Honor 4X akku 3000 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei puhelinten kanssa:
ATH-AL00Honor 6 Honor 4X ATH-CL00 ATH-UL00Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei puhelin alkuperäisakut:HB4242B4EBW
In stock
- SKU
- CS-HUR600SL
18,95 €
Kuvaus / Huawei Honor 6, Honor 4X akku 3000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HUR600SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128087687 |
| Korvaa | HB4242B4EBW |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.4Wh |
| Mitat | 113.09 x 41.04 x 4.05mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
| tuusula-varasto | , |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review