Huawei Honor 5X / Ascend Y6 II / Mediapad T3 akku 3100 mAh
calcActive())">
Huawei Honor 5X / Ascend Y6 II / Mediapad T3 akku 3100 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei puhelinten kanssa:
Honor 6 Extreme Edition Honor 6 H60-L12 HW-H60-J1 Honor 5X Honor 5X TD-LTE Honor 5X Dual SIM KIW-AL00 Honor X5 KIW-AL10 Glory Play 5X KIW-TL00 Honor 5X LTE KIW-L23 KIW-L22 KIW-TL00H KIW-CL00 KIW-UL00 GX8 GX8 LTE Dual SIM RIO-L11 GR5 GR5 LTE KII-L21 KII-L03 KII-L23 KII-L22 Honor 5A Honor 5A Dual SIM LTE CAM-L23 CAM-L03 CAM-AL00 CAM-UL00 CAM-TL00 CAM-TL00H Ascend Y6II CAM-L21 Ascend Y6 2 G7 Plus G7 Plus Dual SIM RIO-AL00 Maimang 4 D199 RIO-CL00 RIO-TL00 G7 Plus TD-LTE Sensa H710VL KIW-L24 H715BL MediaPad T3 BG2-W09 RIO-L01 G8 RIO-L03 G8 Dual SIM G8 Standard EditionTämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei puhelin alkuperäisakut:HB396481EBC HB396481EBW
In stock
- SKU
- CS-HUR620SL
21,95 €
9,95 €
Kuvaus / Huawei Honor 5X / Ascend Y6 II / Mediapad T3 akku 3100 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HUR620SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128107651 |
| Korvaa | HB396481EBC / HB396481EBW |
| Kapasiteetti (mAh) | 3100mAh / 11.78Wh |
| Mitat | 78.43 x 63.43 x 3.87mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
5 units available |
|---|---|---|
| tuusula-varasto | , |
1 units available |
| hertsi-varasto | , |
1 units available |
Write Your Own Review