Huawei Honor 20 Lite Akku 3900 mAh
calcActive())">
Huawei Honor 20 Lite Akku 3900 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei puhelinten kanssa:
Honor 20 LiteHonor 20 YouthLRA-AL00
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei puhelin alkuperäisakut:
HB426389EEW
In stock
- SKU
- CS-HUH200SL
20,95 €
17,95 €
Kuvaus / Huawei Honor 20 Lite Akku 3900 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-HUH200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128149958 |
| Korvaa | HB426389EEW / HB426389ECW |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 15.02Wh |
| Mitat | 86.00 x 63.05 x 3.90mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
| hertsi-varasto | , |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review