Huawei Honor 2, Honor II, Honor Quad, U9508 Akku 2200 mAh
calcActive())">
Huawei Honor 2, Honor II, Honor Quad, U9508 Akku 2200 mAh
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin: Honor 2 Honor II Honor Quad U9508Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:HB5R1V
In stock
- SKU
- CS-HU9508XL
20,95 €
Kuvaus / Huawei Honor 2, Honor II, Honor Quad, U9508 Akku 2200 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-HU9508XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128069324 |
| Korvaa | HB5R1V |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.6Wh |
| Mitat | 56.50 x 56.05 x 5.70mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review