Huawei Honor 2, Honor II, Honor Quad, U9508 Akku 1700 mAh
calcActive())">
Huawei Honor 2, Honor II, Honor Quad, U9508 Akku 1700 mAh
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin: Honor 2 Honor II Honor Quad U9508Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:HB5R1V
In stock
- SKU
- CS-HU9508SL
16,95 €
Kuvaus / Huawei Honor 2, Honor II, Honor Quad, U9508 Akku 1700 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HU9508SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128068051 |
| Korvaa | HB5R1V |
| Kapasiteetti (mAh) | 1700mAh / 6.29Wh |
| Mitat | 56.50 x 56.05 x 5.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review