Huawei Honor 10 Lite, P Smart 2019, Enjoy 9s Akku 3300 mAh
calcActive())">
Huawei Honor 10 Lite, P Smart 2019, Enjoy 9s Akku 3300 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei puhelinten kanssa:
Enjoy 9SHonor 10 LiteHRY-AL00HRY-AL00aHRY-TL00P Smart 2019POT-AL00aPOT-L21POT-L23POT-LX1POT-LX1AFPOT-LX1RUAPOT-LX3
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei puhelin alkuperäisakut:
HB396286ECW
In stock
- SKU
- CS-HUR100SL
20,95 €
19,95 €
Kuvaus / Huawei Honor 10 Lite, P Smart 2019, Enjoy 9s Akku 3300 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HUR100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147671 |
| Korvaa | HB396286ECW |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 12.71Wh |
| Mitat | 83.42 x 61.40 x 3.72mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review