Huawei G9 plus / Honor 6X akku 3300 mAh
calcActive())">
Huawei G9 plus / Honor 6X akku 3300 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei puhelinten kanssa:
BLN-AL10BLN-AL20BLN-L21BLN-L22BLN-L24BLN-TL00BLN-TL10G9 PlusG9 Plus Dual SIMHonor 6XHonor 6X Dual SIMHonor 6X Dual SIM TD-LTEMaimang 5Maimang 5 Dual SIM TD-LTEMLA-AL10MLA-L00MLA-L01MLA-L02MLA-L03MLA-L10MLA-L11MLA-L12MLA-TL00MLA-UL00Nova Plus
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei puhelin alkuperäisakut:HB386483ECW
In stock
- SKU
- CS-HUG910XL
23,95 €
Kuvaus / Huawei G9 plus / Honor 6X akku 3300 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-HUG910XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128123620 |
| Korvaa | HB386483ECW+ |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 12.71Wh |
| Mitat | 81.60 x 63.40 x 4.10mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review