Huawei G6620, T1201, T1209, G7210, T-Mobile Groove, Panama, Orange Panama Akku 800 mAh
calcActive())">
Huawei G6620, T1201, T1209, G7210, T-Mobile Groove, Panama, Orange Panama Akku 800 mAh
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin: G6620 T1201 T1209 G7210 T-Mobile Groove Panama Orange PanamaTämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:HB4A3 HB4A3M
In stock
- SKU
- CS-HUG620SL
14,95 €
Kuvaus / Huawei G6620, T1201, T1209, G7210, T-Mobile Groove, Panama, Orange Panama Akku 800 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HUG620SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128055129 |
| Korvaa | HB4A3 / HB4A3M |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 53.00 x 34.00 x 4.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review