Huawei Enjoy 7 Plus akku 3900 mAh
calcActive())">
Huawei Enjoy 7 Plus akku 3900 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei puhelinten kanssa:
Enjoy 7 PlusTRT-AL00AEnjoy 7 Plus Dual SIMEnjoy 7 Plus Dual SIM TD-LTETRT-AL00 Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei puhelin alkuperäisakut:HB406689ECW
In stock
- SKU
- CS-HUE700XL
21,95 €
10,98 €
Kuvaus / Huawei Enjoy 7 Plus akku 3900 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HUE700XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128128533 |
| Korvaa | HB406689ECW / HB396689ECW |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 15.02Wh |
| Mitat | 86.60 x 66.20 x 3.80mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review