Huawei Enjoy 5, Y6 Pro akku 3900 mAh
calcActive())">
Huawei Enjoy 5, Y6 Pro akku 3900 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei puhelinten kanssa:
Enjoy 5 Enjoy 5 Dual SIM Enjoy 5 TD-LTE Dual SIM G Power Honor Play 5X Dual SIM TD-LTE TIT-AL00 Titan TIT-CL10 TIT-U02 TIT-UL00 Y6 Pro Y6 Pro Dual SIMTämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei puhelin alkuperäisakut:HB526379EBC
In stock
- SKU
- CS-HUE500SL
21,95 €
Kuvaus / Huawei Enjoy 5, Y6 Pro akku 3900 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HUE500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128111283 |
| Korvaa | HB526379EBC |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 14.82Wh |
| Mitat | 77.12 x 61.54 x 5.04mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
| hertsi-varasto | , |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review