Huawei Calidad, G7206, Modelo, Excelente Calidad, A618 Akku 700 mAh
calcActive())">
Huawei Calidad, G7206, Modelo, Excelente Calidad, A618 Akku 700 mAh
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin: Calidad G7206 Modelo Excelente Calidad A618Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:HB3A2L
In stock
- SKU
- CS-HUA618SL
15,95 €
Kuvaus / Huawei Calidad, G7206, Modelo, Excelente Calidad, A618 Akku 700 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-HUA618SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128054498 |
| Korvaa | HB3A2L |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 53.64 x 33.73 x 3.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review