Huawei C8818, CHM- CL00, CHM-TL00H akku 2550 mAh
calcActive())">
Huawei C8818, CHM- CL00, CHM-TL00H akku 2550 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei puhelinten kanssa:
C8818 CHM- CL00 CHM-TL00HTämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei puhelin alkuperäisakut:HB444199EBC+
In stock
- SKU
- CS-HUR420SL
21,95 €
Kuvaus / Huawei C8818, CHM- CL00, CHM-TL00H akku 2550 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HUR420SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128109372 |
| Korvaa | HB444199EBC+ |
| Kapasiteetti (mAh) | 2550mAh / 9.69Wh |
| Mitat | 96.80 x 39.80 x 3.92mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review