Huawei C8300 Akku 1100 mAh
calcActive())">
Huawei C8300 Akku 1100 mAh
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin: C8300 C6200 C6110 G6150 G7010 M735 U8350 BoulderTämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:HB5I1 HB5I1H
In stock
- SKU
- CS-HUC830SL
14,95 €
Kuvaus / Huawei C8300 Akku 1100 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-HUC830SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128044765 |
| Korvaa | HB5I1H |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 45.87 x 43.77 x 5.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review