Huawei C2600, C2606, C2800, C2808, C2809, C7100, C7199, C2605, C2900, C3305, C5100, C5588 Akku 1100 mAh
calcActive())">
Huawei C2600, C2606, C2800, C2808, C2809, C7100, C7199, C2605, C2900, C3305, C5100, C5588 Akku 1100 mAh
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin: C2600 C2606 C2800 C2808 C2809 C7100 C7199 C2605 C2900 C3305 C5100 C5588Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:HBL6A HBC100S
In stock
- SKU
- CS-HUC100SL
14,95 €
Kuvaus / Huawei C2600, C2606, C2800, C2808, C2809, C7100, C7199, C2605, C2900, C3305, C5100, C5588 Akku 1100 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HUC100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128039839 |
| Korvaa | HBL6A / HBC100S |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 54.70 x 34.33 x 7.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review