Huawei C218 Akku 900 mAh
calcActive())">
Huawei C218 Akku 900 mAh
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin: C218Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:HBC2182
In stock
- SKU
- CS-HUC218SL
14,95 €
Kuvaus / Huawei C218 Akku 900 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-HUC218SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128038450 |
| Korvaa | HBC2182 |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 65.10 x 43.16 x 7.29mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review