Huawei Ascend Y210 Akku 1600 mAh
calcActive())">
Huawei Ascend Y210 Akku 1600 mAh
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin: Ascend Y210 Ascend Y210C Ascend Y210-0151 U8685D Ascend G510 T8951 U8951D C8813 C8813D T8951D Ascend W2-T00 Ascend W2-U00Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:HB4W1 HB4W1H
In stock
- SKU
- CS-HUY210XL
18,95 €
7,95 €
Kuvaus / Huawei Ascend Y210 Akku 1600 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-HUY210XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128071495 |
| Korvaa | HB4W1 / HB4W1H |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 5.92Wh |
| Mitat | 65.25 x 47.78 x 4.75mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review