Huawei Ascend W1 Akku 1500 mAh
calcActive())">
Huawei Ascend W1 Akku 1500 mAh
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin: Y300 Y300C U8833 Y500 T8833 Ascend W1 Ascend Y511 Ascend Y511-T00 Ascend Y511-U00Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:HB5V1 HB5V1HV
In stock
- SKU
- CS-HUY300SL
16,95 €
6,95 €
Kuvaus / Huawei Ascend W1 Akku 1500 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-HUY300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128073413 |
| Korvaa | HB5V1 / HB5V1HV |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 58.30 x 51.00 x 5.15mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review