Huawei Ascend SnapTo, G620-A2, H891L akku 2000 mAh
calcActive())">
Huawei Ascend SnapTo, G620-A2, H891L akku 2000 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei puhelinten kanssa:
Ascend SnapTo G620-A2 H891LTämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei puhelin alkuperäisakut:HB3742A0EBC+ PGF364197HT
In stock
- SKU
- CS-HUH891SL
17,95 €
Kuvaus / Huawei Ascend SnapTo, G620-A2, H891L akku 2000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-HUH891SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128114918 |
| Korvaa | HB3742A0EBC+ / PGF364197HT |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.6Wh |
| Mitat | 96.90 x 40.45 x 3.66 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review