Huawei Ascend P8, P8 akku 2600 mAh
calcActive())">
Huawei Ascend P8, P8 akku 2600 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei puhelinten kanssa:
Ascend P8 P8Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei puhelin alkuperäisakut:HB3447A9EBW
In stock
- SKU
- CS-HUP800SL
18,95 €
Kuvaus / Huawei Ascend P8, P8 akku 2600 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-HUP800SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128104780 |
| Korvaa | HB3447A9EBW / HB3447A9EBC |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.88Wh |
| Mitat | 108.66 x 46.66 x 3.24mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review