Huawei Ascend P8 Max, DAV-703L, DAV-713L akku 4360 mAh
calcActive())">
Huawei Ascend P8 Max, DAV-703L, DAV-713L akku 4360 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei puhelinten kanssa:
Ascend P8 Max DAV-703L DAV-713LTämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei puhelin alkuperäisakut:HB3665D2EBC
In stock
- SKU
- CS-HUP810SL
26,95 €
Kuvaus / Huawei Ascend P8 Max, DAV-703L, DAV-713L akku 4360 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HUP810SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128105008 |
| Korvaa | HB3665D2EBC |
| Kapasiteetti (mAh) | 4360mAh / 16.57Wh |
| Mitat | 130.50 x 63.52 x 3.25 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review