Huawei Ascend P7, Ascend P7-L00, Ascend P7-L05 akku 2460 mAh
calcActive())">
Huawei Ascend P7, Ascend P7-L00, Ascend P7-L05 akku 2460 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei puhelinten kanssa:
Ascend P7 Ascend P7-L00 Ascend P7-L05Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei puhelin alkuperäisakut:HB3543B4EBW
In stock
- SKU
- CS-HUP700XL
18,95 €
9,48 €
Kuvaus / Huawei Ascend P7, Ascend P7-L00, Ascend P7-L05 akku 2460 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HUP700XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128086741 |
| Korvaa | HB3543B4EBW |
| Kapasiteetti (mAh) | 2460mAh / 9.35Wh |
| Mitat | 113.41 x 41.91 x 3.36mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
3 units available |
|---|
Write Your Own Review