Huawei Ascend P2, GL07S, Stream X akku 2350 mAh
calcActive())">
Huawei Ascend P2, GL07S, Stream X akku 2350 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei puhelinten kanssa:
Ascend P2 GL07S Stream XTämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei puhelin alkuperäisakut:HB5Y1HV HB5Y1V
In stock
- SKU
- CS-HUP200XL
18,95 €
Kuvaus / Huawei Ascend P2, GL07S, Stream X akku 2350 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-HUP200XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128086758 |
| Korvaa | HB5Y1HV / HB5Y1V |
| Kapasiteetti (mAh) | 2350mAh / 8.93Wh |
| Mitat | 58.97 x 57.50 x 4.86 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review