Huawei Ascend P1 XL, U9200E Akku 2000 mAh
calcActive())">
Huawei Ascend P1 XL, U9200E Akku 2000 mAh
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin: Ascend P1 XL U9200E Ascend D1 Quad XL T9510E Ascend D quad XL U9510E U9200 T9200 U9200S U9202L Ascend P1Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:HB5Q1HV CA605656
In stock
- SKU
- CS-HUP100SL
23,95 €
Kuvaus / Huawei Ascend P1 XL, U9200E Akku 2000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HUP100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128071396 |
| Korvaa | HB5Q1HV / CA605656 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.4Wh |
| Mitat | 56.42 x 56.17 x 5.81mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review