Huawei Ascend P1 LTE Akku 1600 mAh
calcActive())">
Huawei Ascend P1 LTE Akku 1600 mAh
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin: U8832 U8832D U8520 Ascend G500D Panama Ascend G600 Ascend P1 LTE 201HW U8836D Shine U8950 U8950DTämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:HB5R1 HB5R1H
In stock
- SKU
- CS-HU8832SL
16,95 €
Kuvaus / Huawei Ascend P1 LTE Akku 1600 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HU8832SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128063698 |
| Korvaa | HB5R1 / HB5R1H |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 5.92Wh |
| Mitat | 56.50 x 55.90 x 5.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review