Huawei Ascend Mate 8, Ascend Mate 8 Dual SIM, M200-UL00 akku 4000 mAh
calcActive())">
Huawei Ascend Mate 8, Ascend Mate 8 Dual SIM, M200-UL00 akku 4000 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei puhelinten kanssa:
Ascend Mate 8 Ascend Mate 8 Dual SIM M200-UL00Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei puhelin alkuperäisakut:HB396693ECW
In stock
- SKU
- CS-HUM800SL
21,95 €
Kuvaus / Huawei Ascend Mate 8, Ascend Mate 8 Dual SIM, M200-UL00 akku 4000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HUM800SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128111290 |
| Korvaa | HB396693ECW |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 15.2Wh |
| Mitat | 91.38 x 66.08 x 3.85 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review