HTC Erato, S411, S420 akku 850 mAh
calcActive())">
HTC Erato, S411, S420 akku 850 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
Erato S411 S420Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:STAR160
In stock
- SKU
- CS-DS300SL
15,95 €
Kuvaus / HTC Erato, S411, S420 akku 850 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-DS300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128001300 |
| Korvaa | STAR160 |
| Kapasiteetti (mAh) | 850mAh / 3.15Wh |
| Mitat | 44.97 x 37.16 x 5.44mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review