HTC Elf, Elf 300, Elfin akku 1100 mAh
calcActive())">
HTC Elf, Elf 300, Elfin akku 1100 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
Elf Elf 300 ElfinTämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:35H00095-00M ELF0160 FFEA175B009951
In stock
- SKU
- CS-DTS1SL
15,95 €
Kuvaus / HTC Elf, Elf 300, Elfin akku 1100 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-DTS1SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128000174 |
| Korvaa | ELF0160 / 35H00095-00M / FFEA175B009951 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 51.53 x 37.36 x 5.35mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review