HTC Dream akku 1150mAh/4.26Wh
calcActive())">
HTC Dream akku 1150mAh/4.26Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-HDE160SL
17,95 €
Kuvaus / HTC Dream akku 1150mAh/4.26Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-HDE160SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128025764 |
| Korvaa | DREA160 / 35H00106-01M / 35H00106-02M / BA S370 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1150mAh / 4.26Wh |
| Mitat | 54.43 x 36.38 x 5.41mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review