HTC Diamond, Diamond 100, P3100 akku 2400 mAh
calcActive())">
HTC Diamond, Diamond 100, P3100 akku 2400 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
Diamond Diamond 100 P3100Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:35H00113-003 35H00113-03M DIAM100
In stock
- SKU
- CS-HDM100HL
18,95 €
Kuvaus / HTC Diamond, Diamond 100, P3100 akku 2400 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-HDM100HL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128025283 |
| Korvaa | DIAM100 / DIAM160 / 35H00113-003 / 35H00113-03M |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 8.88Wh |
| Mitat | 41.72 x 40.60 x 15.95mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review