HTC Diamond, Diamond 100, P3100 akku 1800 mAh
calcActive())">
HTC Diamond, Diamond 100, P3100 akku 1800 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
Diamond Diamond 100 P3100Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:35H00113-003 DIAM160
In stock
- SKU
- CS-HDM100XL
18,95 €
Kuvaus / HTC Diamond, Diamond 100, P3100 akku 1800 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HDM100XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128022824 |
| Korvaa | DIAM160 / 35H00113-003 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 42.20 x 39.84 x 10.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review