HTC Desire Z tehoakku 2400 mAh - Erillisellä takakannella
calcActive())">
HTC Desire Z tehoakku 2400 mAh - Erillisellä takakannella
HTC yhteensopiva puhelimen tehoakku. Normaalia akkua isompi, toimitetaan erillisellä takakannella. Sopii ainakin seuraaviin HTC malleihin: A7272 Desire Z
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC alkuperäisakut:35H00140-00M35H00140-01MBA S450
In stock
- SKU
- CS-HT7272HL
22,95 €
Kuvaus / HTC Desire Z tehoakku 2400 mAh - Erillisellä takakannella
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HT7272HL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128037415 |
| Korvaa | BA S450 / 35H00140-00M / 35H00140-01M |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 8.88Wh |
| Mitat | 65.00 x 43.00 x 10.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
3 units available |
|---|
Write Your Own Review