HTC Desire Z akku 1000 mAh
calcActive())">
HTC Desire Z akku 1000 mAh
HTC yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin HTC malleihin: 7 Mozart A7272 BB96100 Desire Z F5151 Freestyle Mozart PC10100 T8698 T-Mobile G2 VisionTämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC alkuperäisakut:35H00140-00M35H00140-01MBA S450
In stock
- SKU
- CS-HT7272SL
13,95 €
Kuvaus / HTC Desire Z akku 1000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HT7272SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128037149 |
| Korvaa | BA S450 / 35H00140-00M / 35H00140-01M |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 65.00 x 43.00 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review