HTC Desire 510 akku 2100 mAh
calcActive())">
HTC Desire 510 akku 2100 mAh
HTC yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin HTC malleihin:
0PCV200 0PO100 603e A11 CSN Desire 320 Desire 501 Desire 510 Desire 510 LTE Desire 510 Mini Desire 512 Desire 601 Desire 603h Desire 6160 Desire 619D Desire 700 Desire 700 dual sim Desire 7060 Desire 7088 Desire 709d e1 HTC0PCV1AVMU HTX21UAA Infobar A02 OPCV220 Zara
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC alkuperäisakut:
35H00213-00M 35H00215-00M 35H00228-00M 35H00228-01M 99H11740-00 BA S930 BA S970 BM65100
In stock
- SKU
- CS-HTE100XL
20,95 €
10,48 €
Kuvaus / HTC Desire 510 akku 2100 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-HTE100XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128075356 |
| Korvaa | BM65100 / 35H00215-00M / 35H00213-00M / BA S930 / 35H00228-01M / 35H00228-00M / BA S970 / 99H11740-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 7.77Wh |
| Mitat | 60.18 x 53.30 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review