HTC CP3, Desire 600, Desire 600 Dual Sim akku 1800 mAh
calcActive())">
HTC CP3, Desire 600, Desire 600 Dual Sim akku 1800 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
CP3 Desire 600 Desire 600 Dual SimTämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:35H00209-04M 35H00209-25M BO47100
In stock
- SKU
- CS-HTD606XL
17,95 €
Kuvaus / HTC CP3, Desire 600, Desire 600 Dual Sim akku 1800 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HTD606XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128077220 |
| Korvaa | BO47100 / 35H00209-04M / 35H00209-25M |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.84Wh |
| Mitat | 59.88 x 45.73 x 5.10mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review