HTC CLIC100, Click, F3188 akku 1100 mAh
calcActive())">
HTC CLIC100, Click, F3188 akku 1100 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
CLIC100 Click F3188Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:35H00125-04M 35H00125-07M BA S360
In stock
- SKU
- CS-HTP160SL
15,95 €
Kuvaus / HTC CLIC100, Click, F3188 akku 1100 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-HTP160SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128028598 |
| Korvaa | TOPA160 / 35H00125-07M / BA S360 / 35H00125-11M |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 65.20 x 40.30 x 4.76mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review