HTC C470, EVO 3D, EVO 4G akku 1750 mAh
calcActive())">
HTC C470, EVO 3D, EVO 4G akku 1750 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
C470 EVO 3D EVO 4GTämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:35H00164-00M 35H00166-00M 35H00166-03M
In stock
- SKU
- CS-HTX515SL
16,95 €
Kuvaus / HTC C470, EVO 3D, EVO 4G akku 1750 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HTX515SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128085980 |
| Korvaa | BG86100 / 35H00164-00M / 35H00166-00M / 35H00166-03M |
| Kapasiteetti (mAh) | 1750mAh / 6.48Wh |
| Mitat | 51.96 x 50.70 x 5.46mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review