HTC C110e, G20, Holiday akku 1600 mAh
calcActive())">
HTC C110e, G20, Holiday akku 1600 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
C110e G20 HolidayTämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:35H00167-00M 35H00167-01M 35H00167-03M
In stock
- SKU
- CS-HTX710XL
16,95 €
Kuvaus / HTC C110e, G20, Holiday akku 1600 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HTX710XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128079798 |
| Korvaa | BH39100 / 35H00167-00M / 35H00167-03M / 35H00167-01M |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 5.92Wh |
| Mitat | 54.80 x 47.92 x 5.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review