HTC Breeze Plus, Desire 12 +, Desire 12 Plus akku 2900mAh
calcActive())">
HTC Breeze Plus, Desire 12 +, Desire 12 Plus akku 2900mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-HTD120SL
24,95 €
Kuvaus / HTC Breeze Plus, Desire 12 +, Desire 12 Plus akku 2900mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-HTD120SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139911 |
| Korvaa | B2Q5W100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2900mAh / 11.17Wh |
| Mitat | 78.60 x 62.78 x 3.48mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review