HTC Atlas, Herald 100, P4350 akku 1500 mAh
calcActive())">
HTC Atlas, Herald 100, P4350 akku 1500 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
Atlas Herald 100 P4350Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:35H00078-01M 35H00078-02M HERA160
In stock
- SKU
- CS-DC800SL
15,95 €
Kuvaus / HTC Atlas, Herald 100, P4350 akku 1500 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-DC800SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128001256 |
| Korvaa | 35H00078-02M / HERA160 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 62.61 x 42.63 x 5.49mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review