HTC ADR6410, ADR6410L, ADR6410LVW akku 1300 mAh
calcActive())">
HTC ADR6410, ADR6410L, ADR6410LVW akku 1300 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
ADR6410 ADR6410L ADR6410LVWTämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:35H00180-02M 35H00181-01M 35H00184-01M
In stock
- SKU
- CS-HT6410SL
15,95 €
Kuvaus / HTC ADR6410, ADR6410L, ADR6410LVW akku 1300 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HT6410SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128069195 |
| Korvaa | 35H00180-02M / BTR6410B / 35H00184-01M / 35H00181-01M |
| Kapasiteetti (mAh) | 1300mAh / 4.81Wh |
| Mitat | 65.00 x 44.00 x 4.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review