HTC A620, A620e, A620t akku 1700 mAh
calcActive())">
HTC A620, A620e, A620t akku 1700 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
A620 A620e A620tTämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:35H00204-01M BM59100
In stock
- SKU
- CS-HTA620XL
20,95 €
Kuvaus / HTC A620, A620e, A620t akku 1700 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-HTA620XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128077817 |
| Korvaa | BM59100 / 35H00204-01M |
| Kapasiteetti (mAh) | 1700mAh / 6.29Wh |
| Mitat | 77.24 x 40.97 x 3.76mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review