HTC A53, A55, D728t akku 2800 mAh
calcActive())">
HTC A53, A55, D728t akku 2800 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
A53 A55 D728tTämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:35H00239-00M 35H00249-00M B0PJX100
In stock
- SKU
- CS-HTE900SL
17,95 €
8,98 €
Kuvaus / HTC A53, A55, D728t akku 2800 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-HTE900SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128106845 |
| Korvaa | 35H00239-00M / BOPJX100 / B0PJX100 / 35H00239-09M |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 10.78Wh |
| Mitat | 74.38 x 68.50 x 3.39mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
3 units available |
|---|
Write Your Own Review