HTC A51, D820s, D820us akku 2600 mAh
calcActive())">
HTC A51, D820s, D820us akku 2600 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
A51 D820s D820usTämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:35H00232-00M 35H00232-01M B0PF6100
In stock
- SKU
- CS-HTD826SL
18,95 €
Kuvaus / HTC A51, D820s, D820us akku 2600 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-HTD826SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128108962 |
| Korvaa | B0PF6100 / BOPF6100 / 35H00232-00M / 35H00232-01M |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.88Wh |
| Mitat | 76.00 x 70.00 x 3.30mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review