HTC 803S, 809d, HTC0P3P7 akku 3300 mAh
calcActive())">
HTC 803S, 809d, HTC0P3P7 akku 3300 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
803S 809d HTC0P3P7Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:35H00211-00M B0P3B100 B0P3P100
In stock
- SKU
- CS-HTM803XL
22,95 €
Kuvaus / HTC 803S, 809d, HTC0P3P7 akku 3300 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-HTM803XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128086000 |
| Korvaa | B0P3P100 / 35H00211-00M / B0P3B100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 12.54Wh |
| Mitat | 117.07 x 65.10 x 3.18mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review