HTC 6500LVW, 801e, 801n akku 2300 mAh
calcActive())">
HTC 6500LVW, 801e, 801n akku 2300 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
6500LVW 801e 801nTämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:35H00207-01M BN07100
In stock
- SKU
- CS-HTT801SL
19,95 €
Kuvaus / HTC 6500LVW, 801e, 801n akku 2300 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HTT801SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128078876 |
| Korvaa | BN07100 / 35H00207-01M |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 8.51Wh |
| Mitat | 89.91 x 59.75 x 2.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review