HTC 0PA6A100, Desire 300, Desire 301 akku 1650 mAh
calcActive())">
HTC 0PA6A100, Desire 300, Desire 301 akku 1650 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
0PA6A100 Desire 300 Desire 301Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:35H00190-09M BP6A100
In stock
- SKU
- CS-HTZ300SL
16,95 €
Kuvaus / HTC 0PA6A100, Desire 300, Desire 301 akku 1650 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HTZ300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128085348 |
| Korvaa | BP6A100 / 35H00190-09M |
| Kapasiteetti (mAh) | 1650mAh / 6.27Wh |
| Mitat | 51.70 x 51.15 x 5.30mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review